Політика безпеки

Адміністрація інтернет-магазину ОПТ СЕРВІС гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Всі дані, вказані при реєстрації, зберігаються в захищеній базі даних. Інтернет-магазин ОПТ СЕРВІС гарантує, що інформація про покупця буде використана виключно з метою виконання його замовлення, і щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися телефоном, а також щоб служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце і вчасно.

Крім того, зареєструвавшись на сайті компанії ОПТ СЕРВІС, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажі, спеціальні пропозиції.

Представники інтернет-магазину ОПТ СЕРВІС ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні платіжні реквізити.

Загальні положення

1. Деякі об'єкти, розміщені на сторінках сайту ОПТ СЕРВІС, є інтелектуальною власністю інтернет-магазину. Будь-яке використання таких об'єктів без згоди власника сайту заборонено.

2. На сайті інтернет-магазину ОПТ СЕРВІС є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Ми не несемо відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надаємо посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів нашого ресурсу.

Особисті відомості і безпека

1. Інтернет-магазин ОПТ СЕРВІС гарантує, що будь-яка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких обставин не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2. Особисті відомості, введені при реєстрації, можливо змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

3. Для того щоб забезпечити Вас додатковими відомостями про асортимент пропонованого нами товару, інтернет-магазин ОПТ СЕРВІС з Вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти спеціальні інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви зможете відмовитися від даної розсилки.

4. Пам'ятайте, що всі відомості і характеристики товарів на сайті ОПТ СЕРВІС носять виключно ознайомлювальний характер, в них завжди можуть бути внесені будь-які зміни без жодного попереднього повідомлення.